سال نود و نه «سال جهش تولید»
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید امروز : 63
 کل بازدید : 1517471
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
اخبار > علی بهشتی فرماندار شهرستان گرمی مغان : در راستاي تقویت باورهای سیاسی و اجتماعی باید تلاش کنیم.


  چاپ        ارسال به دوست

علی بهشتی فرماندار شهرستان گرمی مغان : در راستاي تقویت باورهای سیاسی و اجتماعی باید تلاش کنیم.

 علی بهشتی فرماندار شهرستان گرمی مغان : در راستاي تقویت باورهای سیاسی و اجتماعی باید تلاش کنیم.

فرماندار شهرستان گرمی مغان در نشست تخصصی فرهنگی، اجتماعی و رسانه ای گفت:برگزاری چنین جلسات تخصصی در موضوعات مختلف می تواند نقش مهمی در جامعه داشته باشد.

وی افزود :سازمان‌های مردم نهاد باید در جامعه نقش بسیار مهم و چشمگیری داشته باشند و تعداد 14 سازمان مردم نهاد در سطح شهرستان فعالیت دارند که مبلغ 300 میلیون تومان اعتبار برای سازمان‌های مردم نهاد تخصیص داده شده است.

علی بهشتی تصریح کرد :امروز جامعه نیازمند مودت ها است با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی تهدید ها را باید به فرصت تبدیل کنیم و منافع شهرستان را در نظر بگیریم.

علی بهشتی فرماندار شهرستان گرمی مغان با اشاره به نقش روابط عمومی ها گفت :روابط عمومی یک دانش و فن است و نقش روابط عمومی بین جامعه و مردم بسیار مهم و عمل به اقدامات خود را باید افزایش دهیم.

علی بهشتی با تاکید بر اتحاد و همدلی افزود:مردم بصورت شفاف در جریان امور قرار گیرند و همه باهم در کنار هم بودن را آموزش ببینیم تا بهتر بتوانیم پیشرفت کنیم.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود:سیاست اول ما در انتخابات اصل بی طرفی است، باید تلاش کنیم که مشارکت حداکثری حضور مردم در پای صندوق های رای را فراهم، و با امانت داری انتخاباتی سالم برگزار کنیم.

علی بهشتی فرماندار شهرستان گرمی مغان در پایان سخنان خود گفت: روابط عمومی ها، فعالین رسانه های مجازی و سازمان‌های مردم نهاد با ایمان به هدف در عرصه های مختلف با در نظر گرفتن منافع شهرستان با احساس مالکیت به وظیفه خود عمل کرده و در راستای تقویت باورهای سیاسی اجتماعی تلاش کنند.


٠٨:٥٦ - شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ٣١١٨٦    /    تعداد نمایش : ٨٠٧


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج