سال نود و هشت «سال رونق تولید»
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید امروز : 114
 کل بازدید : 1406279
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
اخبار > دولت در حوزه های مختلف و زیر ساختی در سطح شهرستان گرمی بیش از 230 میلیارد تومان در طول یک سال گذشته هزینه کرده است.


  چاپ        ارسال به دوست

دولت در حوزه های مختلف و زیر ساختی در سطح شهرستان گرمی بیش از 230 میلیارد تومان در طول یک سال گذشته هزینه کرده است.

دولت در حوزه های مختلف و زیر ساختی در سطح شهرستان گرمی بیش از 230 میلیارد تومان در طول یک سال گذشته هزینه کرده است. 

امامی فرماندار شهرستان در دیدار مردمی با اهالی بخش انگوت واقع در مسجد روستای قره خانبیگلو گفت:با برنامه ریزی های انجام شده محور های توسعه شهرستان مشخص و دارای برنامه هستیم و طرح توسعه پایدار در حوزه کشاورزی بعنوان یکی از محور های اصلی برنامه ریزی شده و دارای نقشه راه است، تغییر الکوی کشت و طرح آبیاری نوین جزو اولویت ها و سیاست های جدی دولت است که در این خصوص 85 درصد تسهیلات رایکان به کشاورزان ارائه می کند.

وی افزود : دولت خدمات زیر بنایی بسیار قابل توجهی را در سطح شهرستان و بخش انگوت انجام می دهد، که سد عمارت با 87 درصد با اعتبار بالای 400 میلیارد تومان و سد تازه کند انگوت با پیشرفت فیزیکی 97 درصد در هفته دولت آبگیری خواهد شد و با تلاش‌های نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی پایاب سد عمارت و تخصیص آب شرب سد تازه کند انگوت برای 115 روستا انجام خواهد شد.

امامی فرماندار شهرستان گرمی با اشاره به خدمات ارزشمند دولت در بخش گازرسانی گفت: در طول 35 سال گذشته تعداد 42 روستا گازرسانی شده که در طول خدمت تدبیر و امید بیش از 225 روستا عملیات گازرسانی انجام شد است و در مقایسه متوسط 5 برابر 35 سال گذشته می باشد.

امامی فرماندار شهرستان گرمی با اشاره به خدمات زیر بنایی و توسعه شهرستان گرمی افزود : دولت تدبیر و امید در طول یک سال گذشته بیش از 230 میلیارد تومان اعتبار در شهرستان گرمی در حوزه های مختلف راه سازی، مهار آبهای مرزی و سد سازی، کشاورزی، خدماتی و رفاهی هزینه کرده است.


٠٨:٢٨ - سه شنبه ٩ مرداد ١٣٩٧    /    شماره : ٢٧٤٦٧    /    تعداد نمایش : ٣١٨


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج