سال نود و هشت «سال رونق تولید»
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید امروز : 94
 کل بازدید : 1396391
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
اخبار > امامی افزود :یکی از رویگرد های نیاز امروز جامعه در بحث آموزشی استفاده از مهارت ها، ظرفیت ها و توانمندی های هر منطقه برای هدایت تحصیلی دانش آموزان برا اساس ظرفیت های آن منطقه است.


  چاپ        ارسال به دوست

امامی افزود :یکی از رویگرد های نیاز امروز جامعه در بحث آموزشی استفاده از مهارت ها، ظرفیت ها و توانمندی های هر منطقه برای هدایت تحصیلی دانش آموزان برا اساس ظرفیت های آن منطقه است.

همایش کنکور سراسری و آئین تجلیل از برترین های کنکور 96 با حضور مهندس امامی فرماندار شهرستان گرمی در محل سالن حافظ اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

فرماندار شهرستان گرمی  گفت:جایگاه آموزش و پرورش یک جایگاه بسیار برجسته ای است که توجه نظام به ویژه دولت تدبیر و امید برای تحول در برنامه های نظام آموزشی براساس نظام های سیاسی، اجتماعی، افتصادی و فرهنگی با رویگرد جدید تعریف شده است.

امامی افزود :یکی از رویگرد های نیاز امروز جامعه در بحث آموزشی استفاده از مهارت ها، ظرفیت ها و توانمندی های هر منطقه برای هدایت تحصیلی دانش آموزان برا اساس ظرفیت های آن منطقه  است.

فرماندار گرمی با اشاره به توجه نظام در تولید علم و دانش افزود:تولید علم در کشور به ویژه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید در طول چهار سال گذشته بصورت هدفمند در حال توسعه بوده، که جایگاه کشور در تولید علم بسیار جایگاه قابل قبولی است و با هدف گذاری انجام شده برای سال 1404 قطعا ایران قدرت اول تولید علم در منطقه خاورمیانه خواهد بود.

امامی فرماندار شهرستان گرمی با اشاره به مهم  و اساسی بودن نحوه استفاده از علم و دانش، تفکر و تخصص افزود: با اهمیت دادن به اقتصاد دانش بنیان و استفاده جوانان از ایده ها و تفکر های مختلف بتوانیم اقتصاد خود را تجاری سازی کنیم.

مهندس امامی با بیان اینکه یکی از اولویت های دولت در بحث ارتباطات گردش آزاد اطلاعات است افزود: در حوزه فضا های مجازی و ارتباطی فضای بسیار عظیمی به وجود آمده که باید از این فرصت بصورت مفید استفاده کنیم و در سطح مدارس نیز با ارائه آموزش های لازم و تجهیز مدارس بتوانیم از این فرصت به دست آمده برای کسب و کار براساس تخصص ها استفاده کنیم.

 فرماندار شهرستان گرمی در پایان سخنان خود با اشاره به اینکه شما دانش آموزان مدیران آینده کشور هستید،و با برنامه ریزی های لازم در کنار تحصیل نسبت به ارزشهای بالای انسانی و ریشه های اصیل فرهنگی، ملی و دینی نیز توجه جدی داشته باشید.


٠٧:٣٣ - پنج شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٤١٨    /    تعداد نمایش : ٥٢١


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج