سال نود و هشت «سال رونق تولید»
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید امروز : 196
 کل بازدید : 1384583
 بازدیدکنندگان آنلاين : 13
اخبار > امامی فرماندار شهرستان گرمی :تعداد 322 طرح اشتغالزایی فراگیر با ظرفیت اشتغالزایی 1819 نفر واعتبار 102 میلیارد تومان به تصویب رسیده است.


  چاپ        ارسال به دوست

امامی فرماندار شهرستان گرمی :تعداد 322 طرح اشتغالزایی فراگیر با ظرفیت اشتغالزایی 1819 نفر واعتبار 102 میلیارد تومان به تصویب رسیده است.

امامی فرماندار شهرستان گرمی /

تعداد 322 طرح اشتغالزایی فراگیر با  ظرفیت اشتغالزایی 1819 نفر واعتبار 102 میلیارد تومان به تصویب رسیده است.


امامی فرماندار شهرستان گرمی گفت : نگرش دولت برای اشتغال جدی است، در جهت حمایت از اشتغال در قالب چهار طرح تسهیلات ، طرح اشتغال فراگیر، ستاد تسهیل، مشاغل خانگی، مناطق مرزی و روستایی در حوزه های صنعتی، گردشگری، خدماتی و کشاورزی تسهیلات یارانه ای پرداخت می کند.

امامی افزود : تسهیلات اشتغالزایی در جهت رونق کسب و کار و اشتغال پرداخت می‌شود، که دستگاههای اجرایی نیز متناسب با سهم شهرستانی نقش خود را در ایجاد اشتغال که مهمترین دغدغه امروز جامعه است ایفا کنند.

وی با اشاره به اینکه بانکهای عامل به طرح هایی که بیشترین ظرفیت ایجاد تولید و اشتغال را داشته باشند در اولویت پرداخت قرار دهند و زمینه پرداخت این تسهیلات را با مساعدت بیشتر پرداخت نمایند.

فرماندار شهرستان گرمی افزود : امسال از محل تسهیلات طرح اشتغال فراگیر تعداد 322 طرح با اشتغال 1819 نفر با اعتبار 102 میلیارد تومان مورد تصویب قرار گرفته است

امامی با بیان اینکه برای طرح مشاغل خانگی با تعداد 94  طرح با اشتغال 223 نفر با عتبار 775 میلیون تومان با نرخ تسهیلات چهار درصد پرداخت شده است.

فرماندار شهرستان گرمی در پایان با اشاره به اینکه در جهت توسعه خدمات کشاورزی و خود کفایی تعداد 240 طرح با اعتبار 12 میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.


٠٨:٠٢ - شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ٢٦٣٣٢    /    تعداد نمایش : ٣٨٢


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج