رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه اداره کشور که مسئولیت آن بر عهده دولت و شخص رئیس جمهور محترم است بسیار سخت است، گفتند: با توجه به اشتغالات فراوان و گسترده رئیس جمهور محترم، معاون اول رئیس جمهور که دارای جایگاه ممتازی است می تواند نقش ویژه ای برای فرماندهی قرارگاه اقتصاد مقاومتی ایفا کند. حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: من از هر اقدامی که در دولت، مجلس و قوه قضاییه، در جهت منافع مردم و گشایش امور و حل مشکلات مردم باشد، جداً حمایت خواهم کرد، اما مهم این است که احساس شود کاری که انجام می گیرد، برای منافع ملی مفید و لازم است. ایشان تأکید کردند: باید در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی به توانایی ها و ظرفیت های فراوان داخلی اتکا کرد.
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید امروز : 237
 کل بازدید : 998587
 بازدیدکنندگان آنلاين : 18
اخبار > جلسه کارگروه پسماند شهرستان با حضورمدیر کل محیط زیست استان به ریاست فرمانداربرگزار شد.


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه کارگروه پسماند شهرستان با حضورمدیر کل محیط زیست استان به ریاست فرمانداربرگزار شد.

محل دفن زباله شهرگرمی با مصوبه کارگروه مدیریت پسماند استان جابجا می شود
فرماندار گرمی در این جلسه با اشاره به مخاطرات بهداشتی این مکان برای شهروندان گفت:با افزایش نگرانی و حساسیت مردم جهت رفع هرچه سریعتر این معضل ،مکان 5 هکتاری از اراضی ملی در قسمت پایین دست شهر شناسایی شده و قراراست روزانه 40 تن انواع زباله تولیدی شهروندان به این مکان جدید توسط شهرداری جابجا گردد.
مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان نیز در این جلسه هرگونه تعیین مکان جدید را منوط به اخذ مجوزهای قانونی اثرات زیست محیطی عنوان کرد و افزود:شهرداری گرمی فرصت داده شد ظرف مدت سه ماه طرح مطالعاتی مکان جدید را جهت ارزیابی به کارگروه مدیریت پسماند استان تحویل دهد تا نسبت به اخذ مجوز های قانونی اثرات زیست محیطی اقدام شود.
خداپرست افزود:با توجه به اینکه این معضل در حال حاضر مخاطرات زیادی برای شهروندان گرمی دارد با تصمیم  کارگروه مدیریت پسماند استان و شهرستان قرارشد از هفته جاری زباله ها  بصورت موقت تا تکلیف نهایی  ،به مکان جدید جابجا گردد.
دادستان گرمی هم در این جلسه دفن زباله اصولی و بهداشتی را جزء حق و حقوق قانونی شهروندان گرمی عنوان کرد و از حمایتهای ویژه دستگاه قضایی نسبت به رفع سریع این معضل خبرداد.


١٨:٣٤ - دوشنبه ٦ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٢٢٣٠٨    /    تعداد نمایش : ١٧٢


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج