رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه اداره کشور که مسئولیت آن بر عهده دولت و شخص رئیس جمهور محترم است بسیار سخت است، گفتند: با توجه به اشتغالات فراوان و گسترده رئیس جمهور محترم، معاون اول رئیس جمهور که دارای جایگاه ممتازی است می تواند نقش ویژه ای برای فرماندهی قرارگاه اقتصاد مقاومتی ایفا کند. حضرت آیت الله خامنه ای تأکید کردند: من از هر اقدامی که در دولت، مجلس و قوه قضاییه، در جهت منافع مردم و گشایش امور و حل مشکلات مردم باشد، جداً حمایت خواهم کرد، اما مهم این است که احساس شود کاری که انجام می گیرد، برای منافع ملی مفید و لازم است. ایشان تأکید کردند: باید در اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی به توانایی ها و ظرفیت های فراوان داخلی اتکا کرد.
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید امروز : 250
 کل بازدید : 998600
 بازدیدکنندگان آنلاين : 16
اخبار > جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان برگزار شد


  چاپ        ارسال به دوست

جلسه شورای برنامه ریزی شهرستان برگزار شد

امامی فرماندار شهرستان گرمی
بیش از 21 میلیارد تومان سهم گرمی از اعتبارات استانی است.
سرپرست فرمانداری گرمی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه شهرستان با حضور مسئولین دستگاه های اجرایی شهرستان اظهار کرد: مدیریت صحیح اعتبارات ابلاغی استان بایستی اصلی ترین برنامه دستگاه های اجرایی شهرستان باشد.
امامی افزود: سهم شهرستان گرمی از کل اعتبارات استان بیش از 21 میلیارد تومان در سال‌جاری است که این اعتبارات از محل اعتبارات تملک‌دارایی، ماده 180 و حوادث اختصاص یافته است.
وی تصریح کرد: تأمین اعتبارات پروژه های الویت دار، هزینه اعتبار در پروژه‌های نيمه تمام، انتخاب پیمانکار قوی در پروژه ها رسیدگی به روستاهای شهرستان بر اساس معیار محرومیت و جلوگیری از شروع پروژه های جدید مگر در موارد خاص از جمله مواردی است که باید دستگاه های اجرایی به آن توجه داشته باشند.
وی بر نظارت و پیگیری پیشرفت فیزیکی طرح ها و پروژه های عمرانی از سوی مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد و گفت: به منظور شتاب در اجرای پروژه ها گزارش پیشرفت فیزیکی طرح ها به فرمانداری ارائه شود.
رئیس شورای برنامه ریزی گرمی بر تلاش ادارات برای عمل به وظایف ذاتی تاکید کرد بر توجه روسای ادارات به ظرفیتهای توسعه ای شهرستان گرمی تاکید کرد و بر لزوم اهتمام جدی وهمکاری صمیمانه روسای ادارات برای تسریع در اجرای این پروژه ها شد.
وی بر برنامه ریزی مدون و دراز مدت توسعه و پیشرفت شهرستان گرمی را خواستار شد و گفت:باید با استخراج امارهای دقیق و توجه به ظرفیتها و پتانسیل منطقه برنامه ریزی مدون برای توسعه و عمران گرمی ارائه کرد.


١٤:٠٢ - يکشنبه ٥ دی ١٣٩٥    /    شماره : ٢٢٢٨٦    /    تعداد نمایش : ١٨٥


امتیازدهی
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج